Střihač videa a grafik – WANTED

Nábor střihač videa

Střihač videa a grafik – WANTED

Střihač videa a grafik – WANTED 1024 682 OKdron.cz

Střihač videa a grafik - WANTED

Střih videa Brno

Do našeho kreativního týmu, hledáme šikovného (nebo šikovnou) střihače či střihačku videa. Pokud si potrpíte na detaily, drobné vychytávky a „vymazlenosti“, rádi si s videi a fotografiemi hrajete a máte již nějaké zkušenosti, ukažte nám svou tvorbu. Rozhodně tím nic neztratíte, ba naopak, můžete pouze získat.

Koho potřebujeme?

Puntičkáře, hračičku, člověka s estetickým citem, smyslem pro humor, ale i s vysokou zodpovědností. Věnujeme se zejména dynamickým záběrům, takže se soustředíme na rychlý střih. Nahlédněte do naší galerie, pro získání jasnější představy.

Student, živnostník nebo rodič na mateřské – pro nás je důležitá hlavně chuť pracovat a nebát se pouštět do nových věcí. Základním požadavkem je alespoň nějaká praxe se střihem videa v Adobe Premiere, a motion grafikou v After Effects.

Co získáte?

Přísun pestré, kreativní a zábavné práce. Praxi a prohloubení svých stávajících dovedností. Odměnu za jednotlivé projekty, dle náročnosti zakázky.

Naše videa, ať už firemní, reklamní, náborová nebo realitní, jsou různorodá a pestrá. Každý klient si žádá jiný přístup. Některá pravidla, ale platí stále: vysoká kvalita, zaměření na detail, rytmus hudby, a střídání scén tak, aby maximálně zaujaly.

Pokud Vás videa baví stejně jako nás, napište nám něco o sobě, případně zašlete ukázku své tvorby na email: lukas@okdron.cz a na zbytku se domluvíme.

Autor: Eva Bajerová

Střihač videa