Letecké a další
Služby
ve kterých jsme jedničky
01.
OKdron

Letecké práce

Fotografie z výšky, které přitáhnou vaše oko. Člověk vždy chtěl hledět na svět očima dravců, protože oni jsou schopni vidět to, co my ne. Prohlédnou si celou krásu krajiny, obdivují stavby, lesy, jezera a louky.

Drony a letecké fotografie vám nyní umožní se porozhlédnout jejich očima, a je jen na vás, co to bude. Je to váš hotel, dopravní stavba, sportovní areál nebo cokoli jiného?

Díky profesionální technice vám můžeme splnit vaše přání, okořenit marketingovou kampaň o letecké snímky a ukázat v perfektním rozlišení to, co zůstává lidským očím běžně skryto!

Fotografujeme z malých i velkých výšek v rozlišení až 16 Mpx. Výsledně zpracované letecké snímky vám předáme ve formátu JPG a RAW.

Letecké záběry pro váš projekt. Natáčíme z malých i velkých vzdáleností i výšek. Naše drony vylétnou až do 300m a díky perfektní stabilizaci jsou výsledné snímky bez sebemenších vibrací.

Natáčíme v kvalitě rozlišení až 4K/30 fps, ve slowmotion umíme až 240 fps! Rádi vám dodáme hrubý video materiál i všechny postprodukční služby.

Umíme zpomalit i zrychlit, baví nás zachytit sílu atmosféry klidného okamžiku i natáčení akčních závodů v ostrém terénu.

Naší přidanou hodnotou je bezpochyby POSTPROCES, služby v čele se zpracováním střihu, vymazlených barevných korekcí, počítačové grafiky či animací. S videem si umíme pohrát a výsledek vždy stojí za to!

Máte už panoramatickou foto prohlídku vašich interiérů, ale exteriér zůstal nezachycen? Rádi vám s ní pomůžeme, a to formou 360˚ videa nebo panoramatické fotografie, ukažte vaše venkovní prostory leteckými záběry.

Dokážeme zapracovat grafiku a informační body. Můžete tak ukázat i zajímavosti ve vašem okolí nebo cestu k vám.

360˚ video je točeno několika kamerami současně ze stejného místa v ten samý okamžik. Po přenesení záznamu na obrazovku počítače či display telefonu, se jednotlivé záběry spojí a divák se stává sám sobě režisérem, může se v obraze pohybovat, otáčet a sledovat vše, co se děje okolo.

V kombinaci s virtuálními brýlemi či cardboardem se 360˚ video stává plnohodnotnou virtuální realitou. Virtuální realita přitahuje nové fanoušky na sociální sítě a navyšuje sledovanost.

Zajistíme pro vás kompletní proces výroby 360˚ videa.

Poskytujeme službu inspekčních letů nad objekty, abychom tak ušetřili váš čas i peníze. Škála využití je opravdu široká a denně přicházíme na další využití našich dronů.

Při snímání vašeho objektu můžete situaci vyhodnotit přímo na místě nebo vyčkat na hotové fotografie či video záznam.

Kde můžete inspekční let využít:

Dopravní stavby, mosty, budovy, střechy, rozhledny, komíny, průmyslové provozy, vodní toky, hráze, nádrže, monitoring zvěře i lesních porostů,

fotovoltaické elektrárny, památkově chráněné budovy, sakrální objekty, staticky nestabilní objekty.

Online přenos ze vzduchu přidá vaší společenské či sportovní události na atraktivitě.

02.
od záběrů ke klipu

Střih videa

Střih videa máme v malíčku, je to především tím, že nás nebaví dlouhý záběr, pokud nemá co říct. Kvalitním střihem, který od nás přijde v pravý čas, dostává video „ŠMRNC“ a o ten nám jde!

Nejen špatný střih, ale i obarvení videa dokáže často výsledek pořádně zkazit. My barvíme citlivě a přirozeně se zaměřením na efekt. Volíme vyvážené tóny, které podpoří atmosféru, stejně tak umíme přijít i se šílenou barevností, když má odůvodnění a smysl.

Máme vlastní střižnu, ve které jsme nastříhali již stovky hodin, nebojíme se do videa pěkně říznout nebo ho nechat poklidně plynout. Pro váš již natočený materiál vám jsme s profesionálním střihem k dispozici.

Počítačová grafika je velké téma. Můžete mít sebelepší kameru, ale pokud bojujete se střihem a neumíte grafiku, tak v dnešní době nemá video reálnou šanci na úspěch.

My na grafiku a efekty v našich videích sázíme hned z několika důvodů: oživení, vysvětlení, zábava, modernost, drive. To vše udělá grafika a efekty místo zbytečných řečí.

Grafiku a efekty umíme zapracovat i do vašeho již hotového videa!

03.
buďte vidět

Reklamní spoty

Umíme pro vás připravit produktové video, kdy zachytíme a vysvětlíme, proč a v jakém případě zvolit právě ten váš produkt.

Prezentační video o firmě zase pomůže představit celý komplex vaší práce, služeb, prostředí ve kterém pracujete, stejně jako důvody proč vaše značka je ta pravá.

Do našich videí se nebojíme přidávat moderní grafiku a efekty, právě ty totiž dokáží zaručit dlouho modernost reklamního videa!

  • Krátké, výstižné reklamní spoty vytváříme pro různé účely jejich využití.
    Potřebujete reklamu na Facebook nebo YouTube? Reklama musí být tím pádem OPRAVDU krátká a jasná, říct přesně to, co chcete svým zákazníkům sdělit.

V případě sociálních sítí víme, že 30 vteřin je až až, ale umět udělat těch správných 30 vteřin je věda, proto tu jsme my!

Animovanou reklamu můžete využít prakticky k prezentaci čehokoliv. Dokáže prodat, poradit, vysvětlit i nadchnout.

Rozpohybujeme příběh vaší značky nebo produktu do animáče, který bude bavit děti i dospělé.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]