Letecké a další
Služby
ve kterých jsme jedničky
01.
OKdron

Fotografie a videa z dronu

Fotografie z výšky, které přitáhnou vaše oko. Člověk vždy chtěl hledět na svět očima dravců, protože oni jsou schopni vidět to, co my ne. Prohlédnou si celou krásu krajiny, obdivují stavby, lesy, jezera a louky.

Drony a letecké fotografie vám nyní umožní se porozhlédnout jejich očima, a je jen na vás, co to bude. Je to váš hotel, dopravní stavba, sportovní areál nebo cokoli jiného?

Díky profesionální technice vám můžeme splnit vaše přání, okořenit marketingovou kampaň o letecké snímky a ukázat v perfektním rozlišení to, co zůstává lidským očím běžně skryto!

Fotografujeme z malých i velkých výšek v rozlišení až 16 Mpx. Výsledně zpracované letecké snímky vám předáme ve formátu JPG a RAW.

Letecké záběry pro váš projekt. Natáčíme z malých i velkých vzdáleností i výšek. Naše drony vylétnou až do 300m a díky perfektní stabilizaci jsou výsledné snímky bez sebemenších vibrací.

Natáčíme v kvalitě rozlišení až 4K/30 fps, ve slowmotion umíme až 240 fps! Rádi vám dodáme hrubý video materiál i všechny postprodukční služby.

Umíme zpomalit i zrychlit, baví nás zachytit sílu atmosféry klidného okamžiku i natáčení akčních závodů v ostrém terénu.

Naší přidanou hodnotou je bezpochyby POSTPROCES, služby v čele se zpracováním střihu, vymazlených barevných korekcí, počítačové grafiky či animací. S videem si umíme pohrát a výsledek vždy stojí za to!

Máte už panoramatickou foto prohlídku vašich interiérů, ale exteriér zůstal nezachycen? Rádi vám s ní pomůžeme, a to formou 360˚ videa nebo panoramatické fotografie, ukažte vaše venkovní prostory leteckými záběry.

Dokážeme zapracovat grafiku a informační body. Můžete tak ukázat i zajímavosti ve vašem okolí nebo cestu k vám.

360˚ video je točeno několika kamerami současně ze stejného místa v ten samý okamžik. Po přenesení záznamu na obrazovku počítače či display telefonu, se jednotlivé záběry spojí a divák se stává sám sobě režisérem, může se v obraze pohybovat, otáčet a sledovat vše, co se děje okolo.

V kombinaci s virtuálními brýlemi či cardboardem se 360˚ video stává plnohodnotnou virtuální realitou. Virtuální realita přitahuje nové fanoušky na sociální sítě a navyšuje sledovanost.

Zajistíme pro vás kompletní proces výroby 360˚ videa.

Online přenos ze vzduchu přidá vaší společenské či sportovní události na atraktivitě.

02.
od záběrů ke klipu

Firemní video

Umíme pro vás připravit produktové video, kdy zachytíme a vysvětlíme, proč a v jakém případě zvolit právě ten váš produkt.

Prezentační video o firmě zase pomůže představit celý komplex vaší práce, služeb, prostředí ve kterém pracujete, stejně jako důvody proč vaše značka je ta pravá.

Do našich videí se nebojíme přidávat moderní grafiku a efekty, právě ty totiž dokáží zaručit dlouho modernost reklamního videa!

Realitní video Prohlídka nemovitosti, standardizovaná grafika. Cena 10 00 Kč. Záběry z dronu + 5 000 Kč.

Prezentační video z dronu. Úvodní animace loga, 5 hodin natáčení z dronu, střih a postproces. Video sestříháno a dodáno ve třech verzích – podle účelu prezentace od detailních záběrů, po celkové pohledy. Cena 25 00 Kč.

Prezentační video z dronu. Úvodní animace loga, 6 hodin natáčení z dronu, střih, graficky vyznačené informace. Výsledkem bylo několik verzí, které se lišily délkou dle účelu použití. Nejdelší verze byla určená na web, kratší pro kampaně na YouTube, FB a Instagramu. Cena 30 00 Kč.

Časo-sběrné video stavby haly, z dronu. Úvodní animace loga, 4 dny natáčení z dronu, střih, graficky vyznačené informace.  Cena 45 000 Kč.

Prezentace společnosti, výroby a stavby kancelářské budovy v Brně. Úvodní animace loga, 4 dny natáčení z dronu, 8 dní natáčení ze země, tvorba animované znělky, grafické informace, animovaná mapa a další motion grafika, střih videa, postproces.  Cena 145 000 Kč.

Střih videa máme v malíčku, je to především tím, že nás nebaví dlouhý záběr, pokud nemá co říct. Kvalitním střihem, který od nás přijde v pravý čas, dostává video „ŠMRNC“ a o ten nám jde!

Nejen špatný střih, ale i obarvení videa dokáže často výsledek pořádně zkazit. My barvíme citlivě a přirozeně se zaměřením na efekt. Volíme vyvážené tóny, které podpoří atmosféru, stejně tak umíme přijít i se šílenou barevností, když má odůvodnění a smysl.

Máme vlastní střižnu, ve které jsme nastříhali již stovky hodin, nebojíme se do videa pěkně říznout nebo ho nechat poklidně plynout. Pro váš již natočený materiál vám jsme s profesionálním střihem k dispozici.

Počítačová grafika je velké téma. Můžete mít sebelepší kameru, ale pokud bojujete se střihem a neumíte grafiku, tak v dnešní době nemá video reálnou šanci na úspěch.

My na grafiku a efekty v našich videích sázíme hned z několika důvodů: oživení, vysvětlení, zábava, modernost, drive. To vše udělá grafika a efekty místo zbytečných řečí.

Grafiku a efekty umíme zapracovat i do vašeho již hotového videa!

  • Krátké, výstižné reklamní spoty vytváříme pro různé účely jejich využití.
    Potřebujete reklamu na Facebook nebo YouTube? Reklama musí být tím pádem OPRAVDU krátká a jasná, říct přesně to, co chcete svým zákazníkům sdělit.

V případě sociálních sítí víme, že 30 vteřin je až až, ale umět udělat těch správných 30 vteřin je věda, proto tu jsme my!

Animovanou reklamu můžete využít prakticky k prezentaci čehokoliv. Dokáže prodat, poradit, vysvětlit i nadchnout.

Rozpohybujeme příběh vaší značky nebo produktu do animáče, který bude bavit děti i dospělé.

03.
buďte vidět

Průmysl, zěmědělství

Poskytujeme službu inspekčních letů nad objekty, abychom tak ušetřili váš čas i peníze. Škála využití je opravdu široká a denně přicházíme na další využití našich dronů.

Při snímání vašeho objektu můžete situaci vyhodnotit přímo na místě nebo vyčkat na hotové fotografie či video záznam.

Kde můžete inspekční let využít:

Dopravní stavby, mosty, budovy, střechy, rozhledny, komíny, průmyslové provozy, vodní toky, hráze, nádrže, monitoring zvěře i lesních porostů,

fotovoltaické elektrárny, památkově chráněné budovy, sakrální objekty, staticky nestabilní objekty.

04.
vývoj na míru

Webové aplikace a redakční systémy

Vyvíjíme bezpečné a rychlé systémy, na míru požadavkům zákazníka. Od robustních řešení až po jednoduché šablony a webové prezentace.

Vytvoříme návrh, vše naprogramujeme a naimplementujeme webový portál nebo webovou aplikaci.

Samozřejmě se skvělým UX.

  • Spolehlivost a rychlost – u nás fungují jako přírodní zákony
  • Kvalita a bezpečnost – jako by to programoval sám mistr Yoda
  • Pohodlí a servis – jako od maminky

Zeptejte se na cokoliv