REALITNÍ VIDEO
spolehlivý partner

Proč my?

Kvalita, rychlost, jednoduchá komunikace a zkušenosti. Videa nás baví, bavte se s námi.

Varianty a ceny

STANDARD – pro menší, ne tolik náročné budovy a nemovitosti. Výstupem jsou pečlivě vybrané celkové záběry pokojů, exteriéru a případně atraktivního okolí za použití jednoho druhu techniky, úprava barev, střih a doprovodná hudba. Jednoduchá grafika a branding. V praxi to znamená až 2 natáčecí hodiny. Výsledná videoprohlídka je ve full HD rozlišení. Obdržíte 2 druhy elektronického výstupu (vyšší a nižší kvalita videa na sociální sítě). Na konci videa je logo OKdron.

Cena: od 4 500,-Kc bez DPH

PREMIUM – vhodné pro luxusnější, nebo větší nemovitosti. Výstupem je video až ve 4K kvalitě. Záběry jsou celkové i detailní, popřípadě umělecké. Zaměřujeme se zejména na to nejpoutavější, včetně atraktivního okolí, kombinujeme natáčení videoprohlídky více technikami včetně dronu. Samozřejmostí je střih videa, úprava barev, grafika, a hudba z hudební banky. Tento typ videoprohlídky zabere někdy až 5 natáčecích hodin. Je pro nás standardem předat exportované video ve 2 vyhotovení (vyšší a nižší kvalita na sociální sítě).

Cena: od 20 000,-Kč bez DPH

01.
Grafika

Realitní video - co umíme navíc?

Grafika je naše parketa. Umíme v obrázku vyznačit výměru pozemku, vkládat informativní titulky a popisky, nebo animovat úvodní logo. Profesionálně upravujeme fotografie, jak exteriéru z dronu, tak interiéru. Realitní videa a fotografie na míru.

02.
Video prohlídka

Jak probíhá natáčení?

Společně vybereme vhodný termín a čas. Počasí hraje významnou roli. Natáčení bytu 2+kk trvá zpravidla hodinu, v případě větších nemovitostí o něco déle. Je na domluvě, zda zvolíme dron, nebo klasickou kameru. Realitní videoprodukce by měla působit čistě, elegantně a atraktivně.  Hotové realitní video předáváme zákazníkovi nejpozději do týdne, v případě dohody i dříve.

03.
Reference

Jste pro nás důležití

Realitní videoprohlídky děláme již několik let. Nasbírali jsme zkušenosti jak s malými byty a domy pro lokální makléře v Brně a okolí, tak i s luxusními objekty jako je například residence Sacre Coeur v Praze, pro společnost Satpo.

Říkají o nás: „Vynikající spolupráce, profesionalita, lidský přístup, kvalitní výsledky, dobrá cena. Velká spokojenost.“

Těšíme se na Vás. Tým OKdron.