Nové technologie a videoprodukce

Nové technologie a videoprodukce

Nové technologie a videoprodukce 720 405 OKdron.cz

3 základní výhody využití nových technologií v odvětví firemní videoprodukce

Ve světě existuje mnoho způsobů jak propagovat své zboží nebo firmu. Video (videoprodukce firemní nebo propagační) je jednou z mnoha. Ovšem velkou výhodou videoprodukce je, že se dá neustále inovovat a zlepšovat, propojit s virtuální realitou, interaktivními prvky, nebo motion grafkou a animací. A navíc, video umí vyprávět příběhy.

Co ale přesvědčí managera nebo majitele společnosti, aby investoval právě do natočení videa s využitím moderních technologií?
 1. Potřeba jít s dobou

Doba je rychlá a zákazníci nároční. Pravidla, která fungovala dříve, fungují pořád, jen je potřeba inovovat formu. Respektujme tedy stará dobrá prodejní pravidla, ale využívejme k nim modernějších, atraktivnějších prostředků.

Kam se ubírá 21. století? Zákazník chce všechno rychle, na jednom místě, nechce nikam chodit, chce to jednoduše a ideálně online. A chce, aby ho to bavilo. K tomu všemu se dá firemní video, spojené s dalšími moderními technologiemi, perfektně využít.

2. Lidé chtějí více než kdy dříve znát příběhy

Většinu lidí zajímá, jak se podnikatel stal úspěšným. Pokud to samozřejmě není nudná snůška čísel, informací a dat. Krátký videopříběh, dokáže vypíchnout to podstatné, ukázat to co je zajímavé a často se stává inspirací. Proč mládež sleduje youtubery? Čím je umí tak dobře zaujmout?

3. Nejlepší způsob oslovení velké skupiny lidí, vtažení do děje a výzvy k akci

Není náhodou, že k písním vznikají poutavé videoklipy. Video dodává písni hloubku a příběh.

Jak ale co nejvíc zaujmout v případě firmy, nebo zboží?

Nejmenší zaujetí diváka získáte pouhou textovou prezentací.
Výrazně vyšší zájem získáte za pomoci audio a videoprojekce.
Naprosto nejvyšší zájem však získáte vlastním zážitkem. A pokud není možné Váš produkt divákovi přímo fyzicky ukázat, pak tu je video propojené s virtuální realitou, 3D modely, rozšířenou realitou a spol.

Většinu šéfů zajímá cena. Kolik to stojí a kolik to firmě přinese. Na to neexistuje univerzální odpověď. Zde totiž záleží na tom, co je účelem videa a k čemu má sloužit. Jinak budete počítat přínos a zisk u náborových kampaní, jinak u instruktážních videí, a zcela jinak u propagačních videí, nebo takových, které mají vybudovat lovebrand.

Jsou ale věci, které dokážeme u videoprodukce garantovat:

Například to, aby vypovědělo o firmě nebo člověku to nejlepší, aby bylo emotivní, nebo mělo hlubší kontext či myšlenku. Aby bylo perfektně do detailu zpracované, využívalo moderní technologie a aby mělo vysokou kvalitu. Aby představilo produkt v jeho nejlepší možné formě.

Pokud k těmto výhodám nasadí zadavatel kvalitní marketing a ověřené prodejní kanály. Zamýšlený výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Neříkáme zahoďte vše staré a pusťte se bezhlavě do nejnovějších výstřelků módy. Říkáme, využjte vše co Vám funguje, a vylepšete to novými moderními technologiemi.

    Ke zvýšení kvality webu a k analytickým účelům využíváme soubory cookies.