Služby
Ceník služeb
ve kterých jsme jedničky
01.
OKdron

Letecké fotografie z dronu

4 500 Kč (+ DPH)

  • fotografie ze dvou stran areálu
  • 20 fotografií
  • 5 profesionálně upravených a obarvených fotografií

7 500 Kč (+ DPH)

  • fotografie ze všech stran areálu
  • detaily budov
  • 40 fotografií
  • 12 profesionálně upravených a obarvených fotografií

Focení pro velkoplošný tisk šestivrtulovým dronem s digitální zrcadlovkou (DSLR) od 15 000 Kč.

Panoramatická fotografie 1 500 Kč.
Fotografie dodáváme ve formátech RAW nebo JPEG.
Cestovné účtujeme 7 Kč / km.
Fotografie jsou vhodné pro tisk do formátu A1. Pro tisk většího formátu doporučujeme použít S900.

02.
od záběrů ke klipu

Video

Zabýváme se tvorbou videí od návrhu, přes natáčení a střih, po tvorbu grafiky, animací a efektů. Zhotovíme vám firemní, reklamní nebo náborové video. Pokud sami natáčíte, dodáme vám záběry z dronu pro váš projekt.

Pro natáčení videí používáme výhradně drony DJI, DSLR kamery s objektivy CANON, SIGMA. Pro pozemní záběry používáme podobné stabilizátory kamer, jaké slouží pro stabilizaci obrazu na dronech. Naše záběry jsou tedy plynulé a neroztřesené. Natáčíme pouze ve FHD a nejčastěji ve 4K. Na videu vždy pracujeme tak dlouho, dokud nejsme my i zákazník plně spokojeni. Jsme fanoušci filmu, stále se učíme a do videí se snažíme komponovat nejmodernější prvky. Kvalitu posuďte sami.

Cena videa se skládá zejména s času potřebného přípravě, natáčení, střihu, barvení videa, tvorbě grafiky, animací a efektů. Video vám nejdříve navrhneme, včetně rozpočtu, natáčet začínáme až po vašem souhlasu s podobou videa a jeho cenou.

Rozpočet každého videa je individuální, pro představu uvádíme orientační příklady.

Mistrovství ČR v kategorii Cross country

Video pouze ze záběrů z dronu. Účelem videa je prezentace sportovní disciplíny a použití jako pozvánkového videa pro závodníky, při pořádání dalších ročníků závodu. Rozpočet se skládá ze 3 hodin natáčení s dronem, jeden den střihu a postprodukce. Cena videa 18 000 Kč.

Autodoprava K&K

Cílem videa bylo ukázat rozsah vozového parku, vlastní areál a administrativní zázemí. Rozpočet tvoří jeden den natáčení, dvě letové hodiny dronu, jeden a půl dne střihu a postprodukce a tvorba úvodní animace. Celková doba prací pro vytvoření videa byly 4 dny. Cena videa 28 000 Kč.

PS Brno - Vlněna office park

Sbírání materiálů pro tvorbu videa probíhalo 8 natáčecích dní za pomocí dvou kameramanů. Z toho byla polovina ve výrobě a polovina v místě stavby. Protože zákazníkem je stavební firma a video má sloužit k prezentaci na veletrzích, navrhli jsme a vytvořili grafiku ve stylu technických výkresů. Přesun výrobku z montážní haly na místo instalace je animován formou přiblížení a oddálení mapy, podobně jako např. ve filmech s tématikou sci-fi, nebo v moderních kriminálkách.  Video bylo doplněno o filmové a digitální zvuky, pro vzbuzení emocí a dodání pocitu akce. Video bylo dodáno ve dvou verzích, ve verzi pro prezentaci společnosti a v kratší verzi (o délce 28 vteřin), určené pro kampaně na sociálních sítích (YouTube, Facebook, Instagram). Cena 140 000 Kč.

03.
buďte vidět

Letecké virtuální prohlídky

Máte už panoramatickou foto prohlídku vašich interiérů, ale exteriér zůstal nezachycen? Rádi vám s ní pomůžeme, a to formou 360˚ videa nebo panoramatické fotografie, ukažte vaše venkovní prostory leteckými záběry.

Dokážeme zapracovat grafiku a informační body. Můžete tak ukázat i zajímavosti ve vašem okolí nebo cestu k vám.

Cena za jeden virtuální bod – panoramatickou 360° fotografii – je 1 500 Kč.  Zpracování prohlídky do jednoho celku od 7 500 Kč.

04.
buďte vidět

360° video z dronu

360˚ video je točeno několika kamerami současně v ten samý okamžik. Po přenesení záznamu na obrazovku počítače či display telefonu, se jednotlivé záběry spojí a divák se stává sám sobě režisérem, může se v obraze pohybovat, otáčet a sledovat vše, co se děje okolo.

V kombinaci s virtuálními brýlemi či cardboardem se 360˚ video stává plnohodnotnou virtuální realitou. Virtuální realita přitahuje nové fanoušky na sociální sítě a navyšuje sledovanost.

Zajistíme pro vás kompletní proces výroby 360˚ videa.

Ceny 360° videa jsou individuální a začínají na 15 000 Kč.

05.
buďte vidět

Živé vysílání

Online přenos ze vzduchu přidá vaší společenské či sportovní události na atraktivitě.

4 500 Kč za první hodinu, 3 500 Kč za každou další leteckou hodinu.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Cestovné účtujeme 7 Kč / km.

Kolik stojí fotografie z dronu? Kolik stojí video z dronu? Kolik stojí natáčení firemního videa? Doufám, že jste na této stránce našli odpovědi na vaše otázky. Pokud ne, napište nám, nebo zavolejte. Další informace, týkající se létání s drony a natáčení videí, najdete v sekci “Jak to děláme”.